O firmie

Spis treści

O firmie

Specjalnością naszej firmy jest import oraz dystrybucja yerba mate głównie na terenie Polski. Sprowadzamy tylko oryginalne i stylowe naczynia do parzenia, jak również najrozmaitsze bombille, czyli specjalne rurki do picia mate, termosy oraz kilkadziesiąt smakowitych rodzajów naparu.

Gorliwie kultywujemy tradycję picia tego wybornego trunku, organizując pokazy parzenia i degustacje. „Siorbanie Yerby” promujemy podczas letnich festiwali, takich jak Globaltica, Ostróda Reggae Festival, Coke Live Music Festival, Reggae na Piaskach oraz Haineken Open'er Festival. Pojawimy się wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie:))

Wraz z yerbamaniakiem tworzymy blog, dotyczący oczywiści yerba mate, który znajdziecie pod adresem yerbastory.pl. Serdecznie zapraszamy także na forum tematyczne yerbaherbata.pl, gdzie z całą pewnościę znajdziecie wiele ciekawych informacji o tym naparze. Z całych sił staramy się kultywować „kulturę picia mate” ponieważ sami jesteśmy zagorzałymi mateistami i wierzymy w doskonałe właściwości tej niezwykłej rośliny.

W najróżniejsze gatunki mate zaopatrujemy kluby, sklepy ze zdrową żywnością, herbaciarnie oraz delikatesy na terenie całego kraju. Niemniej jednak sprzedaż za pośrednictwem internetu jest dla nas bardzo ważnym kanałem dystrybucyjnym. W naszej firmie pracuje kilkanaście osób, a nad sprzedażą internetową czuwa kilkuosobowy zespół, dbający o sprawny przebieg transakcji, zarządzający aukcjami, odpowiadający na maile, pakujący paczki i udzielający wskazówek na gg. Potrafią oni precyzyjnie zlokalizować każdą przesyłkę w czasie i przestrzeni, a do tego...są mili, kulturalni i bardzo bardzo sympatyczni ( między innymi dlatego, że są miłośnikami yerby:)

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z dokonanych za naszym pośrednictwem zakupów – dlatego, jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia dotyczące otrzymanego towaru – zgłoś reklamację. Każde zastrzeżenie jest rozpatrywane w ekspresowym tempie, ponieważ główny nacisk kładziemy na Twoją satysfakcję. Jeśli towar został uszkodzony podczas transportu – wymienimy go gratis. Każdy przypadek zostanie przez nas wnikliwie przeanalizowany, natomiast rekompensata, jaką proponujemy w ramach reklamacji, zawsze uwzględnia potrzeby klienta. Dlatego, jeśli po otwarciu przesyłki od nas doświadczysz jakiegokolwiek dyskomfortu – zadzwoń, wyślij maila, bądź odezwij się na gg, a my zrobimy „prawie wszystko, by rekompensować ten nieprzyjemny incydent. Możesz również zrezygnować z zakupionego w naszym sklepie towaru bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i zwrócić go w ciągu dwóch dni od daty odebrania paczki, informując nam o swojej decyzji drogą listową bądź elektroniczną. Towar nie może być uszkodzony, ani używany. Należy zapakować go w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu a do paczki dołączyć kartkę z imieniem, nazwiskiem i numerem konta bankowego, na który ma zostać dokonany przelew za zwrócony towar.

Wszelkie zwroty prosimy odsyłać na adres:

YERBAMARKET
05-480 Karczew,
ul. Ślusarska 10/7


Opłatę za przesyłkę uiszcza zwracający. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Gwarantujemy zwrot równowartości ceny zakupu. Należność oddajemy wyłącznie na konto bankowe w ciągu trzech dni od otrzymania przesyłki. Zarówno koszt dostawy, jak i odesłania nie podlega zwrotowi.

Towar można odebrać osobiście w magazynie.

Zapraszamy codziennie pon. - pt. 8.00 – 18.00
soboty 9.00 – 13.00
05-480 Karczew, ul. Ślusarska 10/7


Również na miejscu możecie Państwo uregulować płatność za zakupy. Warto nas odwiedzić, ponieważ udzielamy instruktarzu dotyczącego parzenia, czy przygotowania naczyń. Odpowiadamy również na większość pytań dotyczących yerba mate. PS. Firmowy pupil - pies Grommit jest przyjacielski i nie gryzie - lubi się witać i uwielbia zwracać na siebie uwagę :)

 

MAPA DOJAZDU (proszę kliknąć)
 
DANE FIRMY:
SIEDZIBA:
„Oranżada”
ul. Batorego 42/24
05-400 Otwock
BIURO / MAGAZYN:
YERBAMARKET
05-480 Karczew,
ul. Ślusarska 10/7
NIP: 532-108-42-10

31 1140 2004 0000 3902 4657 9184 - klienci indywidualni
Bank Zachodni WBK S.A. Nr: 34 1090 1056 0000 0001 1350 0006 – firmy

tel. 22 779 56 60
Gadu Gadu:

 

krd

 

Firma jest licencjonowanym użytkownikiem systemu

Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA

 

Wylaczny dystrybutor

pixel