PRODUKTY POD MARKĄ KLIENTA & USŁUGI PAKOWANIA ŻYWNOŚCI

 

Proces pakowania może przybierać różne formy i da się go dostosować do Państwa życzeń. Możemy się zająć surowcami, pakowaniem i etykietowaniem za Państwa, ale możecie także dostarczyć nam każdy osobny krok.

Stosujemy głównie opakowania typu doypack. Ten typ opakowań jest również znany jako torba stojąca. Opakowanie można otwierać i zamykać wielokrotnie.

Oprócz opakowań doypack możemy również pakować w inne typy opakowań na żądanie. W sprawie dalszych informacji na ten temat prosimy o kontakt.

Aktualnie dla zamówień mniejszych rozmiarów w Yerbamarket dostępne są następujące rozmiary opakowań Doypack: 130×220, 160×270, 180x290mm, 210x310mm, 240x330mm, 300x370mm.

Zwykle oznacza to, że wszystkie produkty w naszym asortymencie można pakować od 50 gramów do 1000 gramów.

Zdrowie naszych klientów i konsumentów jest dla nas najważniejsze. Produkty Yerbamarket są na ogół wolne od alergenów i przykładamy do tego sporą wagę. 

Kiedy pakujemy Twoje produkty, jest to w związku z tym dokonywane w zakładzie wolnym od alergenów.

Przykładowe realizacje:
  1. Saszetkowanie herbat i yerba mate
  2. Pakowania yerba mate, herbat, ziół i  produktów sypkich w opakowania dla HoReCa: doypak, folia pet
Najkorzystniejsze cenowo są zakupy w pakietach, ale po kliknięciu w kartę towaru jest możliwość zakupu pojedynczych sztuk w cenie hurtowej.
PROMOCJA! Zarejestruj się w panelu hurtowym i złóż zamówienie samodzielnie za min. 500 zł, a otrzymasz -6% RABAT do każdego zamówienia!
pixel