Im Sonderangebot Empfohlen

Kawa Tucangua Brazylia 100% Arabica Santos 1kg

  • Kawa Tucangua Brazylia 100% Arabica Santos 1kg
  • Kawa Tucangua Brazylia 100% Arabica Santos 1kg
  • Kawa Tucangua Brazylia 100% Arabica Santos 1kg

Dieses Produkt ist in unseren Shops erhältlich

Sie können dieses Produkt auch in einer unseren Filialen in Ihrer Gegend kaufen. Überprüfen Sie, in welchen Filialen dieses Produkt sofort verfügbar ist.
Verfügbarkeit überprüfen

Wir bitten ihnen Ratenkauf!

Smaczna, aromatyczna ziarnista kawa Tucangua Arabica Santos

Tucangua to kawa rzemieślnicza Arabica pozyskiwana z niewielkich plantacji w regionie Santos

Kawa Santos to odmiana kawy pochodząca z regionu Santos w Brazylii. Jest to jedna z najbardziej znanych odmian kawy na świecie i cieszy się dużą popularnością ze względu na swoje unikalne cechy smakowe.

Kawa Santos jest uprawiana głównie w regionie São Paulo, który jest największym producentem kawy w Brazylii. Charakteryzuje się ona łagodnym smakiem, delikatną kwasowością i słodkawym posmakiem. Jej aromat jest zazwyczaj subtelny i delikatny, a ziarna mają średnią wielkość.

Proces produkcji kawy Santos obejmuje zbieranie, suszenie, sortowanie i palenie ziaren. Wiele plantacji stosuje suchą metodę suszenia, która polega na rozłożeniu ziaren na słońcu, co nadaje im wyjątkowe właściwości i smak. W ten sposób właśnie suszona jest kawa Tuacangua. Następnie ziarna są sortowane i palone, aby uzyskać pożądany stopień palenia i aromat.

Kawa Tucangua jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie łagodny smak, subtelne aromaty i słodkawe posmaki. Jest idealna do przygotowania perfekcyjnego espresso, lub kawy na jego bazie - cappuccino, czy latte.

Body: Wyważone

Kwasowość: Niska, przyjemna dla podniebienia

Profil Smakowy: orzech, karmel, czekolada

Waga: 1000g

 

Kawiarka, French press, expres ciśnieniowy 

Frage zum Produkt stellen

Wenn die obige Produktbeschreibung unzureichend ist, können Sie uns eine Frage zu diesem Produkt schicken. Wir werden versuchen, Ihre Frage so schnell wie möglich zu beantworten.

Deine Daten werden gemäß der Datenschutzerklärung bearbeitet.

Felder mit einem Stern gekennzeichneten Felder sind Pflicht
pixel